ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ και ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ, ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ και ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

Επιμορφωτική ημερίδα για τους εκπαιδευτικούς που έχουν οριστεί ως Σύνδεσμοι Επικοινωνίας Λυκείων με KΕ.ΣΥ.Π

Στο πλαίσιο της υπ. αρ. 4915 128800 Γ7/19-10-2012 (Ορισμός Εκπαιδευτικού ως «Συνδέσμου Επικοινωνίας» της σχολικής μονάδας με το αρμόδιο ΚΕ.ΣΥ.Π) προσκαλούνται οι εκπαιδευτικοί που έχουν οριστεί ως σύνδεσμοι επικοινωνίας με τα ΚΕ.ΣΥ.Π να παρακολουθήσουν την ημερίδα που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 4/2/2013 και ώρα 12:45 στο χώρο του ΚΕ.ΣΥ.Π Περιστερίου (3ο ΕΠΑ.Λ Περιστερίου Αγ. Παύλου 51 & Κλείτορος τ.κ. 12132).

Το θέμα της ημερίδας είναι "Η αποτελεσματική διασύνδεση των Κέντρων Συμβουλευτικής και Προσανατολισμού (ΚΕ.ΣΥ.Π.) με τις σχολικές μονάδες" και θα συζητηθούν οι παρακάτω θεματικές:
. Ο θεσμός των συνδέσμων
. Σύνδεση Λυκείων με ΚΕ.ΣΥ.Π

Οι σχολικές μονάδες στις οποίες απευθύνεται η ημερίδα και οι αντίστοιχοι εκπαιδευτικοί που έχουν οριστεί ως Σύνδεσμοι Επικοινωνίας είναι οι παρακάτω:
3ο ΓΕ.Λ - ΚΟΡΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5ο ΓΕ.Λ - ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ ΑΔΑΜ
6ο ΓΕ.Λ - ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ
8ο ΓΕ.Λ - ΤΑΣΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
13ο ΓΕ.Λ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14ο ΓΕ.Λ - ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1ο ΕΠΑ.Λ - ΠΑΦΟΥ – ΨΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
3o ΕΠΑ.Λ - ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1ο Εσπ. ΕΠΑ.Λ - Δεν έχουν αποσταλεί στοιχεία Συνδέσμου
Ιδ. Εκπαιδευτήρια Παπαχαραλάμπους - ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ιδ. Εκπαιδευτήρια Τσιαμούλη - ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Διοργάνωση:
Υπεύθυνος ΚΕ.ΣΥ.Π Περιστερίου
Μανουσάκης Ιωάννης

Τελευταία τροποποίηση: 31/1/2013
Αποστολή αλληλογραφίας προς @sch.gr με ερωτήσεις ή σχόλια σχετικά με αυτήν την τοποθεσία Web.

Ενημέρωση website: